TPLC-3R8/25MR10X16
DigiKey raktári szám
2085-TPLC-3R8/25MR10X16-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TPLC-3R8/25MR10X16
Leírás
CAP LITHIUM HYBRID 25F 3.8V
Részletes leírás
25 F (EDLC) szuperkondenzátor 3.8 V Radiális, fémdoboz 270mohm / 1kHz 1000 óra / 70°C
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
1000 óra / 70°C
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)
Kapacitás
25 F
Méretek
0,394" átmérő (10,00mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,709" (18,00mm)
Névleges feszültség
3.8 V
Üzemi hőmérséklet
-15°C ~ 70°C
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
270mohm / 1kHz