TPLC-3R8/20MR10X16
DigiKey raktári szám
2085-TPLC-3R8/20MR10X16-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TPLC-3R8/20MR10X16
Leírás
CAP LITHIUM HYBRID 20F 3.8V
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
20 F (EDLC) szuperkondenzátor 3.8 V Radiális, fémdoboz 300mohm / 1kHz 1000 óra / 70°C
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
1000 óra / 70°C
Gyártó
Tecate Group
Végződtetés
NYÁK érintkezők
Sorozat
Rögzítés módja
Furatszerelt
Csomagolás
Tálca
Tokozás
Radiális, fémdoboz
Alkatrész státusza
Aktív
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)
Kapacitás
20 F
Méretek
0,394" átmérő (10,00mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,709" (18,00mm)
Névleges feszültség
3.8 V
Üzemi hőmérséklet
-15°C ~ 70°C
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
300mohm / 1kHz