1210-SNG-0016
DigiKey raktári szám
4535-1210-SNG-0016-ND
Gyártó
TE Kemtron
Gyártói cikkszám
1210-SNG-0016
Leírás
RFI GASKET SIL NICKEL
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Rádiófrekvenciás zavarás tömítés Szilikon nikkel-grafit nikkel
Kategória
Szélesség
5,906" (150,00mm)
Gyártó
TE Kemtron
Hossz
5,906" (150,00mm)
Sorozat
Magasság
0,063" (1,60mm)
Csomagolás
Tasak
Anyag
Szilikon nikkel-grafit
Alkatrész státusza
Aktív
Bevonat
nikkel
Típus
tömítés
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 160°C