TRAB806-17103
DigiKey raktári szám
994-TRAB806-17103-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TRAB806-17103
Leírás
RF ANT 850MHZ/900MHZ DOME NMO
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
850MHz, 900MHz, 1,575GHz, 1,8GHz, 1,9GHz, 2,1GHz, 2,4GHz AMPS, DCS, GPS, GSM, PCS, UMTS kupola RF antenna 806MHz ~ 960MHz, 1,575GHz, 1,71GHz ~ 2,17GHz, 2,4GHz ~ 2,5GHz 5,9dBi, 5,8dBi, 5,1dBi, 4,2dBi, 4,2dBi, 4,4dBi, 3dBi NMO Alapra szerelhető
Kategória
Sávok száma
7
Gyártó
TE Connectivity
VSWR
2, 2,5
Sorozat
Erősítés
5,9dBi, 5,8dBi, 5,1dBi, 4,2dBi, 4,2dBi, 4,4dBi, 3dBi
Csomagolás
Ömlesztve
Max. teljesítmény
100 W
Alkatrész státusza
Aktív
Végződtetés
NMO
RF család / szabvány
Mobilhálózat, általános ISM
Rögzítés módja
Alapra szerelhető
Frekvenciacsoport
Széles sávú
Max. magasság
2,300" (58,42mm)
Frekvencia (közép / sáv)
850MHz, 900MHz, 1,575GHz, 1,8GHz, 1,9GHz, 2,1GHz, 2,4GHz
Felhasználás
AMPS, DCS, GPS, GSM, PCS, UMTS
Frekvenciatartomány
806MHz ~ 960MHz, 1,575GHz, 1,71GHz ~ 2,17GHz, 2,4GHz ~ 2,5GHz