SCT-NO.3-E3-0-35MM megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
TE Connectivity
Raktáron: 0
Adatlap
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Raktáron: 0
Adatlap
Új termék
hőre zsugorodó csővezeték, Félig merev 0,455" (11,56mm) 4-1 fekete 0,114' (35,00mm, 1,37")
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
SCT-NO.3-E3-0-35MM
DigiKey raktári szám
1111-SCT-NO.3-E3-0-35MM-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SCT-NO.3-E3-0-35MM
Leírás
SCT-NO.3-E3-0-35MM
Gyártói standard átfutási idő
23 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Belső átmérő (zsugorodás után)
0,100" (2,54mm)
Gyrt.
Falvastagság zsugorodás után
0,090" (2,29mm)
Sorozat
Anyag
Csomagolás
Ömlesztve
Tulajdonságok
kopásálló, ragasztós, lángálló, folyadékálló
Alkatrész státusza
Aktív
Szín
Típus
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 150°C
Zsugorodási arány
Zsugorodási hőmérséklet
110°C
Hossz
0,114' (35,00mm, 1,37")
Tárolási / hűtési hőmérséklet
65°F ~ 95°F (18°C ~ 35°C)
Belső átmérő (zsugorodás előtt)
0,455" (11,56mm)