POE-24IR-CI nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
TE Connectivity
Raktáron: 15
Adatlap
24V Power over Ethernet (PoE) 1 Csatlakozó Midspan injektor Adatátviteli sebesség
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
POE-24IR-CI
DigiKey raktári szám
994-1051-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
POE-24IR-CI
Leírás
POE INJECTOR 19.2W 24V DESKTOP
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Tulajdonságok
OCP, SCP
Gyártó
TE Connectivity
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 60°C
Csomagolás
Doboz
Hatásfok
70%
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Rögzítés módja
asztali
Típus
Midspan injektor
Méretek
3,25" H. x 3,00" Sz. x 1,50" M. (82,6mm x 76,2mm x 38,1mm)
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Tanúsítvány
CE, EN
Csatlakozó aljzatok száma
1
Megjegyzés
AC-tápkábellel
Kimeneti feszültség
24V
Bemeneti csatlakozó
IEC 320-C6
Kimeneti áram
800 mA
Kimeneti csatlakozó
RJ45 (adat, táp)
Teljesítmény csatlakozónként (Watt)
19,2W