OF86315-FNF
DigiKey raktári szám
994-1140-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
OF86315-FNF
Leírás
RF ANT 868MHZ/915MHZ WHIP STR N
Gyártói standard átfutási idő
9 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
868MHz, 915MHz Ostorantenna, Egyenes RF antenna 863MHz ~ 876MHz, 902MHz ~ 928MHz 5,6dBi N típusú anya Konzolos rögzítés
Kategória
Sávok száma
2
Gyártó
TE Connectivity
VSWR
1,6
Csomagolás
Ömlesztve
Erősítés
5,6dBi
Alkatrész státusza
Aktív
Végződtetés
N típusú anya
Frekvenciacsoport
UHF (300MHz ~ 1GHz)
Védettség
IP67
Frekvencia (közép / sáv)
868MHz, 915MHz
Rögzítés módja
Konzolos rögzítés
Frekvenciatartomány
863MHz ~ 876MHz, 902MHz ~ 928MHz
Max. magasság
27,244" (692,00mm)