JMAP-18XP megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
TE Connectivity
Raktáron: 0
Adatlap
TE Connectivity
Raktáron: 0
Adatlap
TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Új termék
Ehhez nincs kép: JMAP-18XP
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
JMAP-18XP
DigiKey raktári szám
1111-JMAP-18XP-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
JMAP-18XP
Leírás
LOW SIGNAL RELAYS-PCB JMAP-18XP
Gyártói standard átfutási idő
32 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
univerzális relé DPDT (2 Form C) Furatszerelt
Kategória
Tekercs típusa
Reteszelés nélkül
Gyártó
TE Connectivity AMP Connectors
Végződtetés módja
Sorozat
Védettség
Szigetelt - hermetikusan
Csomagolás
Ömlesztve
Bekapcsolási feszültség
10,5VDC
Alkatrész státusza
Aktív
Kikapcsolási feszültség
0,91 VDC
Rögzítés módja
Furatszerelt
Bekapcsolási idő
2 ms
Tekercs feszültsége
18VDC
Kikapcsolási idő
1.5 ms
Érintkező kialakítása
DPDT (2 Form C)
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 125°C
Névleges áram
1 A
Érintkező anyaga
Ezüst-palládium (AgPd), Arany (Au)
Kapcsolási feszültség
115VAC, 28VDC - max.
Relé típusa
univerzális
Max. kapcsolt teljesítmény
115VA, 28W
Tekercs ellenállása
880 Ohms
Tekercsáram
20.5 mA