IN24-5RD-RSMA
DigiKey raktári szám
994-1025-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
IN24-5RD-RSMA
Leírás
RF ANT 2.4GHZ WHIP TILT RP-SMA
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2,4GHz WLAN Ostorantenna, Dönthető RF antenna 2,4GHz ~ 2,485GHz 5,5dBi RP-SMA apa Csatlakozórögzítő
Kategória
Sávok száma
1
Gyártó
TE Connectivity
VSWR
1,5
Sorozat
Erősítés
5,5dBi
Csomagolás
Ömlesztve
Max. teljesítmény
10 W
Alkatrész státusza
Aktív
Végződtetés
RP-SMA apa
RF család / szabvány
WiFi
Rögzítés módja
Csatlakozórögzítő
Frekvenciacsoport
UHF (2GHz ~ 3GHz)
Max. magasság
8,071" (205,00mm)
Frekvencia (közép / sáv)
2,4GHz
Felhasználás
WLAN
Frekvenciatartomány
2,4GHz ~ 2,485GHz