FN9274B-10-05
DigiKey raktári szám
817-FN9274B-10-05-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FN9274B-10-05
Leírás
PWR ENT RCPT IEC320-C18 PANEL QC
Gyártói standard átfutási idő
23 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Hálózati tápcsatlakozó Dugaszolóaljzat, Apa pengék IEC 320-C18 panelre szerelhető, perem
Kategória
Biztosítéktartó
No
Gyártó
TE Connectivity Schaffner
Rögzítés módja
panelre szerelhető, perem
Sorozat
Végződtetés
Gyorscsatlakozó - 0,250" (6,3mm)
Csomagolás
Doboz
Tulajdonságok
Elülső oldalra rögzíthető
Alkatrész státusza
Aktív
Panelkivágás mérete
Négyszögletes - 28,50mm x 21,50mm
Csatlakozási szabvány
IEC 320-C18
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Csatlakozó típusa
Dugaszolóaljzat, Apa pengék
Védettség
IP40
Pozíciók száma
2
Tanúsítvány
CE, CQC, CSA, ENEC, UL
Szűrő típusa
Szűrt (EMI, RFI) - Kereskedelmi, orvosi
Alap típusszám
Névleges áramerősség - szűrő
10A