FN9260-10-06
DigiKey raktári szám
817-1489-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FN9260-10-06
Leírás
PWR ENT MOD RCPT IEC320-C14 PNL
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Kategória
Biztosítéktartó
Igen (biztosíték nincs mellékelve)
Gyártó
TE Connectivity Schaffner
Rögzítés módja
panelre szerelhető, perem
Sorozat
Végződtetés
Gyorscsatlakozó - 0,250" (6,3mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Biztosítéktartó, fiók
biztosítéktartó, kettő biztosítékkal
Alkatrész státusza
Aktív
Panelkivágás mérete
Négyszögletes - 29,00mm x 33,00mm
Csatlakozási szabvány
IEC 320-C14
Éghetőségi fokozat
UL94 V-2
Csatlakozó típusa
Dugaszolóaljzat, Apa érintkezőkések - modul
Védettség
IP40
Pozíciók száma
3
Tanúsítvány
CQC, CSA, ENEC, UL
Szűrő típusa
Szűrt (EMI, RFI) - Kereskedelmi
Alap típusszám
Névleges áramerősség - szűrő
10A