FN3256H-16-29
DigiKey raktári szám
817-1363-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FN3256H-16-29
Leírás
LINE FILTER 480VAC 16A CHASS MNT
Gyártói standard átfutási idő
23 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Háromfázisú (csillag) EMC/EMI vonalszűrő 16 A 480VAC DC ~ 60Hz Egy fokozatú sorkapocs
Kategória
Névleges AC feszültség (fázisközi)
520 V
Gyártó
TE Connectivity Schaffner
Áram
16 A
Sorozat
Üzemi frekvencia
DC ~ 60Hz
Csomagolás
Tálca
Felhasználás
univerzális
Alkatrész státusza
Aktív
Tanúsítvány
CSA, ENEC, UR
Szűrő típusa
Háromfázisú (csillag)
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 100°C
Konfiguráció
Egy fokozatú
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Névleges AC feszültség
480V
Végződtetés módja
sorkapocs
Névleges AC feszültség (fázis-föld, fázis-nulla)
300 V