RNF-100-1/16-X-SP
DigiKey raktári szám
484-RNF-100-1/16-X-SP-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RNF-100-1/16-X-SP
Leírás
RNF-100-1/16-X-SP
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
hőre zsugorodó csővezeték, rugalmas 0,063" (1,60mm) 2-1 átlátszó
Kategória
Falvastagság zsugorodás után
0,017" (0,43mm)
Gyrt.
Anyag
Sorozat
Tulajdonságok
kopás- és vágásálló, folyadékálló, oldószerálló, mechanikai terhelések ellenálló
Csomagolás
Orsó
Szín
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 135°C
Típus
Zsugorodási hőmérséklet
95°C
Zsugorodási arány
Szavatossági idő
144 hónap
Belső átmérő (zsugorodás előtt)
0,063" (1,60mm)
Szavatossági idő kezdete
Gyártási dátum
Belső átmérő (zsugorodás után)
0,031" (0,79mm)