RL0111-1.50-0
DigiKey raktári szám
484-RL0111-1.50-0-DS-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RL0111-1.50-0
Leírás
HOOK-UP STRND 1.50MM2 BLK METER
Vevői azonosító
Részletes leírás
1,50mm² Kapcsolóhuzal Vezeték 37/0,0091" fekete 600V Rendeléskor a mennyiséget adja meg méterben
Kategória
Köpeny anyaga
Gyrt.
Köpeny átmérője
0,091" (2,31mm)
Sorozat
Köpeny vastagsága
0,009" (0,23mm)
Csomagolás
Digi-Spool™, folytonos tekercs
Hossz
Rendeléskor a mennyiséget adja meg méterben
Alkatrész státusza
Elavult
Feszültség
600V
Kábel típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 120°C