RHW-24/6-1200/ADH-0
DigiKey raktári szám
A115909-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RHW-24/6-1200/ADH-0
Leírás
HEATSHRINK RHW POLY 24MMX4' BLK
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
hőre zsugorodó csővezeték, Félig merev 0,945" (24,00mm) 4-1 fekete 3,94' (1,20m)
Kategória
Falvastagság zsugorodás után
0,106" (2,70mm)
Gyrt.
Anyag
Sorozat
Tulajdonságok
ragasztós, folyadékálló, UV-álló
Csomagolás
Ömlesztve
Szín
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 110°C
Típus
Zsugorodási hőmérséklet
110°C
Zsugorodási arány
Tárolási / hűtési hőmérséklet
32°F ~ 95°F (0°C ~ 35°C)
Hossz
3,94' (1,20m)
Szavatossági idő
60 hónap
Belső átmérő (zsugorodás előtt)
0,945" (24,00mm)
Alap típusszám
Belső átmérő (zsugorodás után)
0,236" (5,99mm)