HFT5000-30/15-0-SP
DigiKey raktári szám
484-HFT5000-30/15-0-SP-DS-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
HFT5000-30/15-0-SP
Leírás
HTSHRNK FABRIC 30/15MM BLK METER
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Szövet hőre zsugorodó 2-1 1,18" (30,0mm) x Rendeléskor a mennyiséget adja meg méterben
Kategória
Belső átmérő, zsugorodás után
0,59" (15,0mm)
Gyártó
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Belső átmérő, zsugorodás előtt
1,18" (30,0mm)