EVDW-19/6-3-STK
DigiKey raktári szám
484-EVDW-19/6-3-STK-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
EVDW-19/6-3-STK
Leírás
EVDW-19/6-3-STK
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
hőre zsugorodó 0,748" (19,00mm) 3-1 narancssárga 4,00' (1,22m)
Kategória
Belső átmérő (zsugorodás után)
0,236" (5,99mm)
Gyrt.
Falvastagság zsugorodás után
0,089" (2,26mm)
Sorozat
Anyag
Csomagolás
Tasak
Tulajdonságok
lángálló
Alkatrész státusza
Aktív
Szín
Zsugorodási arány
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Hossz
4,00' (1,22m)
Szavatossági idő
60 hónap
Belső átmérő (zsugorodás előtt)
0,748" (19,00mm)