DWHF-24/8-0-SP megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
TE Connectivity
Raktáron: 0
Adatlap
hőre zsugorodó csővezeték, Félrugalmas 0,945" (24,00mm) 3-1 fekete 262,5' (80,0m)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
DWHF-24/8-0-SP
DigiKey raktári szám
484-DWHF-24/8-0-SP-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DWHF-24/8-0-SP
Leírás
DUAL WALL TUBING, FLAME RETARDAN
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Belső átmérő (zsugorodás után)
0,315" (8,00mm)
Gyrt.
Falvastagság zsugorodás után
0,100" (2,54mm)
Sorozat
Anyag
Csomagolás
Orsó
Tulajdonságok
ragasztós, lángálló
Alkatrész státusza
Aktív
Szín
Típus
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 110°C
Zsugorodási arány
Zsugorodási hőmérséklet
110°C
Hossz
262,5' (80,0m)
Tárolási / hűtési hőmérséklet
32°F ~ 95°F (0°C ~ 35°C)
Belső átmérő (zsugorodás előtt)
0,945" (24,00mm)