DR-25-1/4-0SPCS6938
DigiKey raktári szám
484-DR-25-1/4-0SPCS6938-DS-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DR-25-1/4-0SPCS6938
Leírás
HEATSHRINK BLACK FEET
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
hőre zsugorodó csővezeték, rugalmas 0,250" (6,35mm) fekete Rendeléskor a mennyiséget adja meg lábban
Kategória
Falvastagság zsugorodás után
0,035" (0,89mm)
Gyrt.
Anyag
Sorozat
Tulajdonságok
kopásálló, vegyszerálló, hőálló, folyadékálló, lángálló, üzemanyagálló, olajálló
Csomagolás
Digi-Spool™, folytonos tekercs
Szín
Üzemi hőmérséklet
-75°C ~ 150°C
Típus
Zsugorodási hőmérséklet
150°C
Hossz
Rendeléskor a mennyiséget adja meg lábban
Szavatossági idő
36 hónap
Belső átmérő (zsugorodás előtt)
0,250" (6,35mm)
Tekercs mérete
300,0' (91,4m)
Belső átmérő (zsugorodás után)
0,125" (3,18mm)