CGPT-19/9.5-X-SP
DigiKey raktári szám
484-CGPT-19/9.5-X-SP-DS-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CGPT-19/9.5-X-SP
Leírás
HEATSHRINK CLEAR 2:1 9.5MM METER
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
hőre zsugorodó csővezeték, rugalmas 0,748" (19,00mm) 2-1 átlátszó Rendeléskor a mennyiséget adja meg méterben
Kategória
Falvastagság zsugorodás után
0,029" (0,74mm)
Gyrt.
Anyag
Sorozat
Tulajdonságok
vegyszerálló, lángálló, oldószerálló
Csomagolás
Digi-Spool™, folytonos tekercs
Szín
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 135°C
Típus
Zsugorodási hőmérséklet
80°C
Zsugorodási arány
Tárolási / hűtési hőmérséklet
32°F ~ 95°F (0°C ~ 35°C)
Hossz
Rendeléskor a mennyiséget adja meg méterben
Szavatossági idő
144 hónap
Belső átmérő (zsugorodás előtt)
0,748" (19,00mm)
Tekercs mérete
492,1' (150,0m)
Belső átmérő (zsugorodás után)
0,375" (9,53mm)