ATUM-12/4-X-STK
DigiKey raktári szám
ATUM-12/4-X-STK-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ATUM-12/4-X-STK
Leírás
HEAT SHRINK TUBING
Vevői azonosító
Részletes leírás
hőre zsugorodó csővezeték, Félrugalmas 0,472" (11,99mm) 3-1 átlátszó 4,00' (1,22m)
Kategória
Falvastagság zsugorodás után
0,070" (1,78mm)
Gyrt.
Anyag
Sorozat
Tulajdonságok
ragasztós, folyadékálló
Csomagolás
Ömlesztve
Szín
Alkatrész státusza
Elavult
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 110°C
Típus
Zsugorodási hőmérséklet
80°C
Zsugorodási arány
Tárolási / hűtési hőmérséklet
32°F ~ 95°F (0°C ~ 35°C)
Hossz
4,00' (1,22m)
Szavatossági idő
60 hónap
Belső átmérő (zsugorodás előtt)
0,472" (11,99mm)
Alap típusszám
Belső átmérő (zsugorodás után)
0,157" (3,99mm)
Környezetvédelmi és exportálási információk
A termékekre vonatkozó kérdések és válaszok
További információk
Elavult
Ezt a terméket már nem gyártják.
Non-Cancelable/Non-Returnable
Más szín
HEATSHRINK DUALWALL 12MM X 4'