XT424012
DigiKey raktári szám
PB1194-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
XT424012
Leírás
RELAY GEN PURPOSE DPDT 8A 12V
Vevői azonosító
Részletes leírás
univerzális relé DPDT (2 Form C) 12VDC Tekercs Aljzatba helyezhető
Kategória
Végződtetés módja
Dugaszolható
Gyrt.
Tekercs szigetelése
F osztály
Sorozat
Bekapcsolási feszültség
8,4VDC
Csomagolás
Csőtár
Kikapcsolási feszültség
1,2 VDC
Alkatrész státusza
Elavult
Bekapcsolási idő
9 ms
Rögzítés módja
Kikapcsolási idő
6 ms
Tekercs feszültsége
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C
Érintkező kialakítása
DPDT (2 Form C)
Érintkező anyaga
Ezüst nikkel (AgNi)
Névleges áram
8 A
Tanúsítvány
cURus, VDE
Kapcsolási feszültség
400VAC - max.
Relé típusa
Max. kapcsolt teljesítmény
3200VA
Tekercs ellenállása
360 Ohms
Tekercsáram
16.7 mA