W68-X2Q12-20
DigiKey raktári szám
PB431-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
W68-X2Q12-20
Leírás
CIR BRKR MAG-HYDR 20A 277VAC
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
áramköri megszakító Mágneses (hidraulikus késleltetés) 20A 277 V AC DC kar panelre szerelhető
Kategória
Megszakító típusa
Mágneses (hidraulikus késleltetés)
Gyártó
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Névleges áram (Amper)
20A
Sorozat
Névleges AC feszültség
277 V