W58-XB1A4A-12
DigiKey raktári szám
PB202-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
W58-XB1A4A-12
Leírás
CIR BRKR THRM 12A 250VAC 50VDC
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
áramköri megszakító Termikus 12A 250 V AC 50 V DC Visszaállítás megnyomással panelre szerelhető
Kategória
Névleges áram (Amper)
12A
Gyártó
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Névleges AC feszültség
250 V
Sorozat
Névleges DC feszültség
50 V