W51-A121B1-15
W51-A121B1-15
Circuit Breaker Basics - Another Teaching Moment
W51-A121B1-15
DigiKey raktári szám
PB530-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
W51-A121B1-15
Leírás
CIR BRKR THRM 15A 125VAC 50VDC
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
áramköri megszakító Termikus 15A 125 V AC 50 V DC Billenő panelre szerelhető
Kategória
Névleges áram (Amper)
15A
Gyártó
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Névleges AC feszültség
125 V
Sorozat
Névleges DC feszültség
50 V