W28-XT1A-15
W28-XT1A-15
Circuit Breaker Basics - Another Teaching Moment
W28-XT1A-15
DigiKey raktári szám
PB1026-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
W28-XT1A-15
Leírás
CIR BRKR THRM 15A 250VAC 32VDC
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
áramköri megszakító Termikus 15A 250 V AC 32 V DC Visszaállítás megnyomással panelre szerelhető
Kategória
Névleges áram (Amper)
15A
Gyártó
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Névleges AC feszültség
250 V
Sorozat
Névleges DC feszültség
32 V