T92S7A12-240
DigiKey raktári szám
PB483-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
T92S7A12-240
Leírás
RELAY GEN PURPOSE DPST 30A 240V
Gyártói standard átfutási idő
23 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
univerzális relé DPST-NO (2 Form A) 240VAC Tekercs Furatszerelt
Kategória
Végződtetés módja
Gyrt.
Védettség
teljesen szigetelt
Sorozat
Tekercs szigetelése
F osztály
Csomagolás
Ömlesztve
Bekapcsolási feszültség
192VAC
Alkatrész státusza
Aktív
Kikapcsolási feszültség
24VAC
Rögzítés módja
Bekapcsolási idő
15 ms
Tekercs feszültsége
Kikapcsolási idő
15 ms
Érintkező kialakítása
DPST-NO (2 Form A)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 65°C
Névleges áram
30 A
Érintkező anyaga
Ezüst-kadmium-oxid (AgCdO)
Kapcsolási feszültség
600VAC - max.
Tanúsítvány
CSA, TUV, UL, UR, VDE
Max. kapcsolt teljesítmény
18000VA
Relé típusa
Tekercsáram
16.7 mA
Tekercs ellenállása
3.8 kOhms