SSRK-600D30
DigiKey raktári szám
PB1244-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SSRK-600D30
Leírás
SSR RELAY SPST-NO 30A 48-660V
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Kategória
Bemeneti feszültség
4 ~ 32VDC
Gyrt.
Kimeneti feszültség
48 V ~ 660 V
Sorozat
Terhelési áram
30 A
Csomagolás
Ömlesztve
Végződtetés módja
Csavaros sorkapocs
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-30°C ~ 80°C