SR6ZB024
DigiKey raktári szám
PB1638-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SR6ZB024
Leírás
RELAY GEN PURPOSE 6PST 8A 24V
Gyártói standard átfutási idő
28 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Biztonsági relé 6PST-4NO/2NC (4 Form A, 2 Form B) 24VDC Tekercs DIN-sín
Kategória
Végződtetés módja
Rugós sorkapocs
Gyártó
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Bekapcsolási feszültség
21,6VDC
Sorozat
Kikapcsolási feszültség
2,4VDC
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 50°C
Alkatrész státusza
Aktív
Érintkező anyaga
Ezüst-ón-oxid (AgSnO)
Rögzítés módja
DIN-sín
Tekercsáram
50 mA
Tekercs feszültsége
24VDC
Tekercs teljesítményfelvétele
1,2W
Érintkező kialakítása
6PST-4NO/2NC (4 Form A, 2 Form B)
Tekercs ellenállása
480 Ohms
Névleges áram
8 A
Alap típusszám
Kapcsolási feszültség
250VAC - max.