RZ03-1C4-D024
RZ03-1C4-D024
Relay Basics - Another Teaching Moment | DigiKey Electronics
RZ03-1C4-D024
DigiKey raktári szám
PB1278-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RZ03-1C4-D024
Leírás
RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 24V
Gyártói standard átfutási idő
29 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
univerzális relé SPDT (1 Form C) 24VDC Tekercs Furatszerelt
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
RZ03-1C4-D024 modellek
Kategória
Végződtetés módja
Gyrt.
Tekercs szigetelése
F osztály
Sorozat
Bekapcsolási feszültség
16,8VDC
Csomagolás
Csőtár
Kikapcsolási feszültség
2,4VDC
Alkatrész státusza
Aktív
Bekapcsolási idő
8 ms
Rögzítés módja
Kikapcsolási idő
6 ms
Tekercs feszültsége
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Érintkező kialakítása
SPDT (1 Form C)
Érintkező anyaga
Ezüst nikkel (AgNi)
Névleges áram
16 A
Tanúsítvány
CQC, cURus, VDE
Kapcsolási feszültség
400VAC - max.
Relé típusa
Max. kapcsolt teljesítmény
6400VA
Tekercs ellenállása
1.44 kOhms
Tekercsáram
16.7 mA