RT424A12
RT424A12
Relay Basics - Another Teaching Moment | DigiKey Electronics
RT424A12
DigiKey raktári szám
PB2023-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RT424A12
Leírás
RELAY GEN PURPOSE DPDT 8A 12V
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
univerzális relé DPDT (2 Form C) 12VDC Tekercs Furatszerelt
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
RT424A12 modellek
Kategória
Végződtetés módja
Gyrt.
Védettség
szigetelt - árnyékolt
Sorozat
Tekercs szigetelése
F osztály
Csomagolás
Csőtár
Bekapcsolási feszültség
8,4VDC
Alkatrész státusza
Aktív
Bekapcsolási idő
10 ms
Rögzítés módja
Kikapcsolási idő
5 ms
Tekercs feszültsége
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 85°C
Érintkező kialakítása
DPDT (2 Form C)
Érintkező anyaga
Ezüst nikkel (AgNi)
Névleges áram
8 A
Tanúsítvány
CQC, CSA, cURus, VDE
Kapcsolási feszültség
400VAC - max.
Relé típusa
Max. kapcsolt teljesítmény
3200VA
Tekercs ellenállása
360 Ohms
Tekercsáram
14.2 mA