R10-E1Z2-V185
DigiKey raktári szám
PB1550-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
R10-E1Z2-V185
Leírás
RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 12V
Vevői azonosító
Részletes leírás
univerzális relé DPDT (2 Form C) Aljzatba helyezhető
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
R10-E1Z2-V185 modellek
Kategória
Tekercsáram
64.9 mA
Gyártó
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Tekercs típusa
Reteszelés nélkül
Sorozat
Végződtetés módja
Dugaszolható
Csomagolás
Ömlesztve
Bekapcsolási feszültség
9VDC
Alkatrész státusza
Elavult
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 75°C
Rögzítés módja
Aljzatba helyezhető
Érintkező anyaga
Ezüst (Ag)
Tekercs feszültsége
12VDC
Tanúsítvány
CSA, UR
Érintkező kialakítása
DPDT (2 Form C)
Relé típusa
univerzális
Névleges áram
2 A
Tekercs ellenállása
185 Ohms
Kapcsolási feszültség
120VAC, 30VDC - max.
Alap típusszám
Max. kapcsolt teljesítmény
240VA, 60W