R10-E1X4-V185
DigiKey raktári szám
PB129-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
R10-E1X4-V185
Leírás
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 12V
Vevői azonosító
Részletes leírás
univerzális relé 4PDT (4 Form C) 12VDC Tekercs Aljzatba helyezhető
Kategória
Tekercsáram
64.9 mA
Gyrt.
Tekercs típusa
Reteszelés nélkül
Sorozat
Végződtetés módja
Dugaszolható
Csomagolás
Ömlesztve
Bekapcsolási feszültség
9VDC
Alkatrész státusza
Elavult
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 75°C
Rögzítés módja
Érintkező anyaga
Ezüst-kadmium-oxid (AgCdO)
Tekercs feszültsége
Tanúsítvány
CSA, UR
Érintkező kialakítása
4PDT (4 Form C)
Relé típusa
Névleges áram
5 A
Tekercs ellenállása
185 Ohms
Kapcsolási feszültség
120VAC - névl.