PRD-11DY0-24
DigiKey raktári szám
PB499-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PRD-11DY0-24
Leírás
RELAY GEN PURPOSE DPDT 25A 24V
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
univerzális relé DPDT (2 Form C) 24VDC Tekercs lemezre szerelhető
Kategória
Végződtetés módja
Csavaros sorkapocs
Gyrt.
Tekercs szigetelése
B osztály
Sorozat
Bekapcsolási feszültség
18VDC
Csomagolás
Ömlesztve
Kikapcsolási feszültség
2,4VDC
Alkatrész státusza
Aktív
Bekapcsolási idő
40 ms
Rögzítés módja
Kikapcsolási idő
20 ms
Tekercs feszültsége
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 80°C
Érintkező kialakítása
DPDT (2 Form C)
Érintkező anyaga
Ezüst (Ag)
Névleges áram
25 A
Tanúsítvány
CSA, UL
Kapcsolási feszültség
600VAC, 125VDC - névleges
Relé típusa
Tekercsáram
84 mA
Tekercs ellenállása
288 Ohms