IHVA150-A3D12V-BF elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
MFR Recommended
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Raktáron: 19
Adatlap
Kontaktor SPST-NO (DM) (egypólusú, egy áramkörös, alaphelyzetben nyitott, kétérintkezős) (amerikai jelölés: 1 Form X) 150 A 12VDC Tekercs lemezre szerelhető
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
IHVA150-A3D12V-BF
DigiKey raktári szám
41-IHVA150-A3D12V-BF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
IHVA150-A3D12V-BF
Leírás
RELAY CONTACTOR SPST 150A 12V
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Végződtetés módja
tőcsavar
Gyártó
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Sorozat
Bekapcsolási feszültség
9VDC
Csomagolás
Doboz
Kikapcsolási feszültség
1 VDC
Alkatrész státusza
Elavult
Érintkező anyaga
Ezüstötvözet
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Bekapcsolási idő
65 ms
Tekercs feszültsége
12VDC
Kikapcsolási idő
20 ms
Érintkező kialakítása
Tekercsáram
413.8 mA
Névleges áram
150 A
Tekercs teljesítményfelvétele
5W
Kapcsolási feszültség
1500VDC - max.
Tekercs ellenállása
29ohm