IHV150HAANA
DigiKey raktári szám
41-IHV150HAANA-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
IHV150HAANA
Leírás
RELAY CONTACTOR SPST 150A 12-24V
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kontaktor SPST-NO (DM) (egypólusú, egy áramkörös, alaphelyzetben nyitott, kétérintkezős) (amerikai jelölés: 1 Form X) 150 A 12 ~ 24VDC Tekercs lemezre szerelhető
Kategória
Kapcsolási feszültség
900VDC - max.
Gyártó
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Tulajdonságok
Energia-megtakarító elem, Szigetelt - hermetikusan
Sorozat
Végződtetés módja
tőcsavar, vezetékek
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Aktív
Bekapcsolási feszültség
9VDC
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Kikapcsolási feszültség
6VDC
Tekercs feszültsége
12 ~ 24VDC
Bekapcsolási idő
25 ms
Érintkező kialakítása
Kikapcsolási idő
12 ms
Névleges áram
150 A