THS2510KJ
THS2510KJ
THS2510KJ
DigiKey raktári szám
A131982-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
THS2510KJ
Leírás
RES CHAS MNT 10K OHM 5% 25W
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 kOhms ±5% 25W huzaltekercselésű Teljesítmény ellenállás
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
THS2510KJ modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
±30ppm/°C
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 200°C
Sorozat
Bevonat, ház típusa
alumínium
Csomagolás
Tálca
Rögzítési mód
Peremek
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
1,142" H. x 1,102" Sz. (29,00mm x 28,00mm)
Ellenállás
10 kOhms
Max. magasság (beültetve)
0,591" (15,00mm)
Tűrés
±5%
Kivezetés formája
Forrasztószemek
Teljesítmény (Watt)
25W