SQPW510RJ
DigiKey raktári szám
A137434-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SQPW510RJ
Leírás
RES 10 OHM 5% 5W AXIAL
Gyártói standard átfutási idő
22 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 Ohms ±5% 5W Furatszerelt ellenállás axiális Kötőanyag-bevonatú, láng- és nedvességálló, biztonsági huzaltekercselésű
Kategória
Tulajdonságok
Kötőanyag-bevonatú, láng- és nedvességálló, biztonsági
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±300ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 250°C
Csomagolás
Ömlesztve
Tokozás
Alkatrész státusza
Aktív
Gyártói tokozás
axiális
Ellenállás
Méretek
0,394" x 0,354" négyszögletes x 0,866" H. (10,00mm x 9,00mm x 22,00mm)