RQ73C2B20KBTD
DigiKey raktári szám
A139753TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
A139753CT-ND - Vágott szalag (CT)
A139753DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
RQ73C2B20KBTD
Leírás
RES 20 KOHMS 0.1% 0.4W 1206
Részletes leírás
20 kOhms ±0,1% 0,4W, 2/5W SMD ellenállás 1206 (3216 metrikus) kén ellen védett, autóipar AEC-Q200 Vékonyrétegű
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
RQ73C2B20KBTD modellek
Kategória
Tulajdonságok
kén ellen védett, autóipar AEC-Q200
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±10ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Tokozás
1206 (3216 metrikus)
Méretek
0,122" H. x 0,063" Sz. (3,10mm x 1,60mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,030" (0,75mm)