RQ73C2A93K1BTD
DigiKey raktári szám
A140790TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
A140790CT-ND - Vágott szalag (CT)
A140790DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
RQ73C2A93K1BTD
Leírás
RES 93.1 KOHMS 0.1% 1/5W 0805
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
93.1 kOhms ±0,1% 0,2W, 1/5W SMD ellenállás 0805 (2012 metrikus) kén ellen védett, autóipar AEC-Q200 Vékonyrétegű
EDA / CAD modellek
RQ73C2A93K1BTD modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±10ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,026" (0,65mm)