RQ73C2A115KBTDF | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | RQ73C2A115KBTDF |
Leírás | RQ 0805 115K 0.1% 10PPM 1K RL |
Gyártói standard átfutási idő | 18 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 115 kOhms ±0,1% 0,2W, 1/5W SMD ellenállás 0805 (2012 metrikus) kén ellen védett, autóipar AEC-Q200, nedvességálló Vékonyrétegű |
Adatlap | Adatlap |
Kategória | Tulajdonságok kén ellen védett, autóipar AEC-Q200, nedvességálló |
Gyrt. | Hőmérsékleti koefficiens ±10ppm/°C |
Sorozat | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 155°C |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Tokozás 0805 (2012 metrikus) |
Alkatrész státusza Aktív | Gyártói tokozás |
Ellenállás | Méretek 0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm) |
Tűrés | Max. magasság (beültetve) 0,026" (0,65mm) |