RQ73C1E10KBTDF | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | RQ73C1E10KBTDF |
Leírás | RQ 0402 10K 0.1% 10PPM 1K RL |
Gyártói standard átfutási idő | 18 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 10 kOhms ±0,1% 0,063W, 1/16W SMD ellenállás 0402 (1005 metrikus) kén ellen védett, autóipar AEC-Q200, nedvességálló Vékonyrétegű |
Adatlap | Adatlap |
Kategória | Tulajdonságok kén ellen védett, autóipar AEC-Q200, nedvességálló |
Gyrt. | Hőmérsékleti koefficiens ±10ppm/°C |
Sorozat | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 155°C |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Tokozás 0402 (1005 metrikus) |
Alkatrész státusza Aktív | Gyártói tokozás |
Ellenállás | Méretek 0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm) |
Tűrés | Max. magasság (beültetve) 0,014" (0,35mm) |