LR1F270R
DigiKey raktári szám
A121514CT-ND - Vágott szalag (CT)
A121514TB-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
LR1F270R
Leírás
RES 270 OHM 1% 0.6W AXIAL
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
270 Ohms ±1% 0,6W Furatszerelt ellenállás axiális Fémfólia
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
LR1F270R modellek
Kategória
Összetétel
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±50ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Csomagolás
Vágott szalag (CT)
Szalag dobozban (TB)
Tokozás
Alkatrész státusza
Aktív
Gyártói tokozás
axiális
Ellenállás
Méretek
0,091" átmérő x 0,244" H. (2,30mm x 6,20mm)