HSA50R56J
DigiKey raktári szám
A137175-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
HSA50R56J
Leírás
RES CHAS MNT 0.56 OHM 5% 50W
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
560 mOhms ±5% 50W huzaltekercselésű Teljesítmény ellenállás
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
±50ppm/°C
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 200°C
Sorozat
Bevonat, ház típusa
alumínium
Csomagolás
Ömlesztve
Rögzítési mód
Peremek
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
2,008" H. x 1,181" Sz. (51,00mm x 30,00mm)
Ellenállás
560 mOhms
Max. magasság (beültetve)
0,669" (17,00mm)
Tűrés
±5%
Kivezetés formája
Forrasztószemek
Teljesítmény (Watt)
50W