CRG1206J120R
DigiKey raktári szám
1712-CRG1206J120RTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1712-CRG1206J120RCT-ND - Vágott szalag (CT)
1712-CRG1206J120RDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CRG1206J120R
Leírás
RES SMD 120 OHM 5% 1/4W 1206
Részletes leírás
120 Ohms ±5% 0,25W, 1/4W SMD ellenállás 1206 (3216 metrikus) Vastag réteg
EDA / CAD modellek
CRG1206J120R modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Sorozat
Tokozás
1206 (3216 metrikus)
Méretek
0,122" H. x 0,061" Sz. (3,10mm x 1,55mm)
Ellenállás
Max. magasság (beültetve)
0,026" (0,65mm)