CRG1206F82K
DigiKey raktári szám
1712-CRG1206F82KTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1712-CRG1206F82KCT-ND - Vágott szalag (CT)
1712-CRG1206F82KDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CRG1206F82K
Leírás
RES SMD 82K OHM 1% 1/4W 1206
Részletes leírás
82 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W SMD ellenállás 1206 (3216 metrikus) Vastag réteg
EDA / CAD modellek
CRG1206F82K modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Sorozat
Tokozás
1206 (3216 metrikus)
Méretek
0,122" H. x 0,061" Sz. (3,10mm x 1,55mm)
Ellenállás
Max. magasság (beültetve)
0,026" (0,65mm)