CRG0603F20K
DigiKey raktári szám
1712-CRG0603F20KTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1712-CRG0603F20KCT-ND - Vágott szalag (CT)
1712-CRG0603F20KDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CRG0603F20K
Leírás
RES SMD 20K OHM 1% 1/10W 0603
Részletes leírás
20 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W SMD ellenállás 0603 (1608 metrikus) Vastag réteg
EDA / CAD modellek
CRG0603F20K modellek
Kategória
Összetétel
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,022" (0,55mm)