CFR16J330R
DigiKey raktári szám
A129436CT-ND - Vágott szalag (CT)
A129436TB-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
CFR16J330R
Leírás
RES 330 OHM 5% 1/4W AXIAL
Részletes leírás
330 Ohms ±5% 0,25W, 1/4W Furatszerelt ellenállás axiális Karbonfólia
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Méretek
0,073" átmérő x 0,138" H. (1,85mm x 3,50mm)