CFR16J10K | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | CFR16J10K |
Leírás | RES 10K OHM 5% 1/4W AXIAL |
Gyártói standard átfutási idő | 14 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 10 kOhms ±5% 0,25W, 1/4W Furatszerelt ellenállás axiális Karbonfólia |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | CFR16J10K modellek |
Kategória | Összetétel |
Gyrt. | Hőmérsékleti koefficiens 0/ -450ppm/°C |
Sorozat | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 155°C |
Csomagolás Vágott szalag (CT) Szalag dobozban (TB) | Tokozás |
Alkatrész státusza Aktív | Gyártói tokozás axiális |
Ellenállás | Méretek 0,073" átmérő x 0,138" H. (1,85mm x 3,50mm) |