CFR16J10K
DigiKey raktári szám
A104668CT-ND - Vágott szalag (CT)
A104668TB-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
CFR16J10K
Leírás
RES 10K OHM 5% 1/4W AXIAL
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 kOhms ±5% 0,25W, 1/4W Furatszerelt ellenállás axiális Karbonfólia
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CFR16J10K modellek
Kategória
Összetétel
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
0/ -450ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Csomagolás
Vágott szalag (CT)
Szalag dobozban (TB)
Tokozás
Alkatrész státusza
Aktív
Gyártói tokozás
axiális
Ellenállás
Méretek
0,073" átmérő x 0,138" H. (1,85mm x 3,50mm)